Mineralne minerały hematytowe

Połącz laboratorium Alexandrite z dowolnym kamieniem szlachetnym, aby stworzyć własną, niepowtarzalną pamiątkę z urodzinami Twoich bliskich lub ulubioną kombinacją kolorów.

Hematyt pozostaje jednym z najważniejszych minerałów pigmentowych. Został on wydobywany w wielu miejscach na całym świecie i był przedmiotem handlu znacząco jako czerwony pigment. Podczas renesansu, kiedy wielu malarzy zaczęło używać olejków i płócien, hematyt był jednym z najważniejszych pigmentów. Kolor hematytów był nieprzejrzysty i trwały. Może być mieszany z białym pigmentem, aby uzyskać różne kolory, które były używane do malowania mięsa.

Nie widzę żadnego problemu z umieszczeniem wisiorka Moldavite na naszyjniku turmalinu. Nie ulega wątpliwości, że w pierwszej kolejności należy monitorować swoje wewnętrzne stany, aby upewnić się, że efekt tej kombinacji jest korzystny dla Ciebie osobiście. Przecież wszyscy jesteśmy zupełnie inaczej, a kondycja naszych aur jest bardzo indywidualna. Dzięki za komentarz i najlepsze.

W 1904 r. Rudy Birmingham wykorzystano do wyrzucenia posągu Wulkana (rzymskiego boga ognia), który teraz stoi na szczycie Red Mountain w Alabamie. Vulcan jest największym statuetką żeliwną na świecie (stojąca na wysokości 5 kondygnacji), a drugą co do wielkości statuetką w Stanach Zjednoczonych - druga tylko Statua Wolności (wykonana z miedzi i stali). Kosmiczny eksplorator kosmiczny Marsa (NASA - Mars Global Surveyor) wykrył duże osady hematytów w pobliżu równika marsjańskiego w 1998 r. Naukowcy uważają, że to dodaje dowodów na to, że na Marsie była woda. Hematyt (tlenek żelaza lub rdza) jest powszechnym minerałem - większość czerwonych barw w skale jest spowodowana niewielką ilością hematytu.

Teraz należy pamiętać, że hematyt jest żelaznym minerałem. Metafizycznie, żelazo jest elementem planety Mars. Miedź, z drugiej strony, jest elementem związanym z planetą Venus. Dlatego łącząc hematyt z malachitem lub azurytem łączymy męski (Mars) z energią żeńską (Wenus). O ile wiem, to nie jest zwykłe powiązanie, ale w przeciwnym razie nie ma ograniczeń w używaniu ich obu.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Właściwości lecznicze hematytu z uroków światła

Informacje o kamieniach węglowych i hematycie